Šiltnamis 4,0 x 2,2 x 1,9 m

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 20000
  Pirkite 2 po 190.00 , Sutaupykite 2000
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Mes siūlome aukštos kokybės pvc šiltnamius įvairių formų ir dydžių. Mūsų įmonės siūlomus šiltnamius galite savarankiškai surinkti ir išmontuoti. Kiekvienam rinkiniui, kuriame yra visos būtinos dalys (vamzdžiai ir jungtys, plėvelė , tvirtinimo kaiščiai), pateikiame paprastas ir skaidrias montavimo instrukcijas.

 • Mes siūlome aukštos kokybės pvc šiltnamius įvairių formų ir dydžių. Mūsų įmonės siūlomus šiltnamius galite savarankiškai surinkti ir išmontuoti. Kiekvienam rinkiniui, kuriame yra visos būtinos dalys (vamzdžiai ir jungtys, plėvelė , tvirtinimo kaiščiai), pateikiame paprastas ir skaidrias montavimo instrukcijas.

  Šiltnamiai yra pagaminti iš baltų PVC vamzdžių, kurių skersmuo 32 mm. Sustiprinta PVC konstrukcija nerūdija ir yra atspari aukštai ir žemai temperatūrai. Konstrukcija be pleveles gali likti sklype per žiemą. Sustiprintas šiltnamis - atstumas tarp juostų 0,54 m. Durys uždaromos rankena.
  Šiltnamis lengvai montuojamas. Baigtas rėmas yra padengtas sodo plevele (pakanka 4 sezonams). Plėvelė ant šonų ir durų yra pritvirtinta prie vamzdžių su specialiais klipais, o galų gale dedame pagrindinį lakštą karštomis juostelėmis. Šiltnamio pagrindas yra rėmas, pagamintas iš PVC vamzdžių, sustiprintų bagetais, pritvirtintas prie žemės metaliniais kaiščiais. Šiltnamio priekyje ir gale yra stačiakampio formos svirties durys. Šiltnamio perkėlimas į kitą vietą nėra problema, nes šiltnamis yra lengvas. Žiemos laikotarpiu plevele turi būti pašalinta iš konstrukcijos.